Skip to main content

DropStop z logo Twojej firmy

Oferujemy pomoc w personalizacji wzoru nadruku DropStop

  • Oferujemy pomoc w dostosowaniu wzoru nadruku na rewersie DropStop do Twoich potrzeb.
  • Nasz doradca pomoże stworzyć spersonalizowany wzór, który będzie idealnie odpowiadał Państwa oczekiwaniom oraz celom marketingowym.
  • Świadczymy pomoc w projektowaniu wzoru DropStop jako upominku ślubnego, dostosowując go do aranżacji sali weselnej oraz stylu uroczystości.
  • Tworzymy również unikalne wzory nadruku, które wyróżnią Państwa produkty bądź usługi reklamując je naszym niebanalnym gadżetem reklamowym w postaci DropStop.
Skontaktuj się z nami

Dostosuj projekt do potrzeb Twojej firmy

Każda marka ma swój charakter. Wyraź go dzięki spersonalizowanemu projektowi DropStop. Możesz zdecydować jak będzie wyglądał nadruk na rewersie oraz jakie informacje będą znajdowały się na wybranym przez Ciebie opakowaniu.
Skontaktuj się z naszym doradcą bądź sprawdź zakładkę personalizuj.
Daj się znaleźć klientom dzięki niebanalnemu gadżetowi reklamowemu.

Personalizuj własny DropStop

Wybierz jeden z czterech kolorów folii DropStop

Kolor złoty

Kolor srebrny

Kolor różowy

Kolor brązowy

Zdecyduj, czy logo Twojej firmy ma być zamieszczone na DropStop

Logo Twojej firmy na DropStop

Teraz to Ty decydujesz, czy logo Twojej firmy ma być zamieszczone na DropStop. Nadaj mu indywidualny charakter i wyrazistość, wybierając spersonalizowane nadruki. Nasza oferta jest elastyczna, pozostawiamy decyzję w Twoich rękach. Podkreśl swoją markę i wyróżnij się spośród konkurencji. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i stworzyć unikalny projekt DropStop, który spełni Twoje oczekiwania. Twój wzór, Twoja decyzja!

Zdecyduj jaka forma opakowania jest odpowiednia dla Twojego projektu

DropStop w opakowaniu lub z zawieszką

Teraz masz możliwość wyboru: DropStop w eleganckim opakowaniu lub z wyjątkową zawieszką. Jeśli chcesz przekazać więcej treści możesz wybrać DropStop z zadrukowaną wkładką zapakowany w folię, bądź zawieszkę w postaci trzech paneli z miejscem na przekazanie oferty.

Personalizuj DropStop i dodaj mu indywidualnego charakteru. To nie tylko produkt, to także sposób, w jaki prezentujesz swoją markę. Zadbaj o wyjątkową prezentację i wyróżnij się spośród konkurencji. Skontaktuj się z nami, aby omówić dostępne opcje i stworzyć produkt, który przyciągnie uwagę i zapadnie w pamięć Twoim klientom. Twój DropStop, Twój wybór, Twoja wyjątkowość!