O Społecznym Biznesie

Społecznybiznes.pl Sp. z o.o. non profit to przedsiębiorstwo społeczne ściśle powiązane z ekonomią społeczną. Od lat zajmujemy się upowszechnianiem idei społecznej odpowiedzialności biznesu. Jesteśmy dystrybutorem DropStop której właścicielem jest firma Schur. 

Zaufali nam

chateau isolette

Dlaczego my?

Benefit 1

Współpraca z nami to społeczna odpowiedzialność biznesu.

Benefit 2

Dzięki tobie możemy realizować cele społeczne.

Benefit 3

Otrzymasz od nas certyfikat.

O DropStop

DropStop jest duńskim wynalazkiem, opatentowanym przez Briana Vang Jensena, którego idea narodziła się w wyniku niefortunnego zdarzenia. Będąc gościem na uroczystości rodzinnej, poplamił nieodwracalnie ręcznie haftowany obrus czerwonym winem. Elastyczny dysk, wykonany ze specjalnie opracowanego tworzywa, zapobiega rozlewaniu się wina (lecz nie tylko, gdyż może służyć jako nalewak także dla innego rodzaju napojów) poprzez ucinanie strumienia nalewanej cieczy bez uronienia ani jednej kropli. Dzięki wygodzie użytkowania oraz przechowywania, prostocie obsługi oraz ekskluzywnemu i wyrafinowanemu charakterowi, produkty DropStop osiągnęły olbrzymi międzynarodowy sukces.

Zmieniające się upodobania, zwiększenie wydatków konsumpcyjnych, poprawa poziomu życia, a także widoczna zmiana trendu w gustach Polaków spowodowała, że nadszedł czas na wprowadzenie tego niezwykłego krążka, jakim jest DropStop na rynek polski. Szeroka gama dostępnych opakowań, które mogą zostać dowolnie zaprojektowane zgodnie z Państwa życzeniem sprawia, że produkt ten będzie idealnie dopasowany do wymagań Państwa firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!